نیازمندیها

 • المنت میله ای یو شکل چیست

  المنت میله ای U شکل تقریبا برای انواع ادوات گرمایشی و حرارتی مورد مصرف قرار می گیرند؛ این المنت ها به آسانی شکل می گیرند و بالاترین مقاومت الکتریکی و مکانیکی در جنس خود را دارند. چنانچه چه المنت های میله ای کاربرد های گسترده و شناخته شده ای دارند و از دیدن فنی بسیار کارآمد هستند، با این حال برای بسیاری از پروژه ها گونه حل های جدید و ابتکاری آورانه ای به بود آمده است.

  معادل جمع و جور المنت حرارتی لوله ای مزایای بسیاری دارد. المنت های حرارتی لوله ای را می توان در هر اندازه ای پیدایش که این مورد امکان نصب آسان و کاربردی را فراهم می آورد. اندازه ی سزاوار سرزنش آنها همچنین باعث می شود به آسانی نظافت، حراست یا جایگزینی شوند. توان جایگزینی آسان این المنت ها علت می شود که در رخساره خرابی، مدت زمان طولانی تولید متوقف نمی شود.

  المنت میله ای U شکل همچنین می توانند تک استعمال درون گرم کردن مایعات، با غوطه کردن آن تو مایعات بسان آب، روغن، محلول ها و مشروع ها و مواد ذوب شده باشد که روکش لوله استیل مقیاس شده منصب های پشته را بهتر تاب می کند؛ از دیگر انواع مقاوم این المنت ها می توان برای هوا های رسوبی، خورنده و اسیدی به کار سرما. المنت های میله ای همچنین برای انتقال گرما و حرارت بوسیله هوا و مدفوع استفاده دارند.
  المنت های میله ای با توجه بوسیله کاربرد
  حد جمع و جور عناصر گرمایش لوله ای مزایای بسیاری دارد. حد های کوچکتر و سفارشی آنها امکان گمارش آسان را مجهز می آورد. پیمانه آنها نیز باعث می شود آنها پاکدامن ، حراست خواه جایگزینی آنها آسان شود. اقتدار حذف و جایگزینی آسان این عناصر به این معنی است که مدت زمان تولید مجبور حلق مدت کامل ایستا شود.

  المنت حرارتی میله ای در دشواری مختلف و اندازه های مورد نیاز برای مصارف طولانی مدت و بادوام مدل سازی شده اند و برای هر برنامه ای بوسیله شکل بهینه در کمیت و تنظیم تک نیاز تو کارخانه ساخته می شوند.خم شدن میله ها بوسیله شعاع سلیقه تو قطر های متنوع با به وجود آوردن فرم متناسب با کارکرد پروژه، انگیزه عملکرد بهتر المنت میله ای می شود


  از دیگر مزایای المنت میله ای نوع U لباس می نبوغ به زمان عملکرد کوتاه تر، مصرف بهترین انرژی با توجه به عملکرد، بی نیازی از انتقال جریان همرفتی، ایمنی بالا، هزینه پایین المنت ها با توجه بوسیله عمر طولانی و کارکرد بالای آنها، نصب و حذف و خواه جایگزینی آسان المنت های میله ای، رفعت بودن سرعت تبادل گرمایی، انتقال گرمایی طولانی نمدار نسبت به تابش گرما.
  کاربرد المنت الکتریکی گرمایی میله ای
  قدرت بالا در مقایسه با پیمانه کوچک المنت
  انتقال زننده حرارتی ، اقتدار دقیق کنترل منصب حرارت بالا، کارکرد حرارتی کامل
  المنت های حرارتی میله ای سازگاری بالایی با انواع دستور کار های کاربردی دارد، مثلا انواع المنت ها بخاطر موارد ضد انفجاری یا مصرف های عادی و با توجه بوسیله نیاز به نصب عمودی یا افقی.
  سنخ المنت های میله ای سنخ U با توجه به استعمال آن در پوشش فولاد _ ریختگی _ تیتانیوم و مس است که با توجه بوسیله محل جایگذاری شده المنت ساخته می شود.
  درون داخل لوله ی المنت های میله ای، سیمی از نوع کروم نیکل با مقاومت رفعت به صورت فنر پیچ شده قرار می دهند و آن سیم را بوسیله وسیله خاک اکسید منیزیم عایق می کنند تا هیچ سیاق اتصالی بوسیله لوله روکش شده نداشته باشد.
  هر چه کشش سیم فنر شده کوتاه تیز باشد گرم تر می شود ولی داخل مقابل عمر و دوام آن کاهش می یابد و هر چه کشش سیم فنر شده بلندتر باشد نسبت بوسیله نوع کوتاهترش کمینه گرم می شود ولی داخل مقابل عمر و ابدیت آن بیشتر می شود.
  دو روال المنت میله ای U لباس با دو پیچ سفت شده است، پیچ ها از جنس و خواصی هستند که بوسیله هیچ عنوان گرم نمی شوند، به همین دلیل به نقطه یگانگی خم ها نقطه ی سرد گفته می شود.
  با یگانگی برق بوسیله دو سر المنت، سیم کروم نیکل در مقابل کارمایه الکتریکی مقاومت کرده و انرژی الکتریکی را در خود نگه میدارد، بدین نظم انرژی الکتریکی بوسیله انرژی گرمایی تحول می شود و سیم گرم شده سپس این گرما به خاک عایق بندی سیم نقل مکان می شود و المنت شروع بوسیله گرم شدن می کند.
  کنترل کامل اتوماتیک وار المنت های میله ای از طریق طراحی مدار المنت، به قرار می توانید درجه حرارت انتقالی، فشار، جریان و سایر پارامترهای کنترلی را خودکار تنظیم و کنترل کنید.
  هم چنین این المنت ها از جنس مواد الکتریکی مخصوصی مخلوق شده اند که همراه با طراحی وعده برق دوام فوقانی محسوس می کنند، المنت های لوله ای با محافظت چندگانه، باعث می شوند پناه و عمر آنها بسیار تکثیر یابد.
  المنت میله ای U لباس بی پیرایه در اندازه های متنوع و استعداد های متفاوت و همینطور قابلیت انعطاف پذیری به اشکال مختلف از المنت های پر مصرف داخل صنایع و مصارف خانگی است.
  المنت حرارتی لوله ای ترکی، ایتالیایی، اسپانیایی و ایرانی بوسیله خاطر شکل پذیری راحت و ایمنی بالا و مقرون به صرفه بودن پر مصرف ترین المنت های الکتریکی گرمایی موجود در بازار هستند.
  موارد استفاده این سنخ المنت اکثر اوقات خرمن های مایعات داغ، خشک کن ها، کارخانه ها، متاع شوهردار الکتریکی گرمایشی ( آب پز پز و فر )، شیشه سازی، هیتر برقی سوله ها، شرکت ها،  تازگی دهی بوسیله مواد شیمیایی، نانو تکنولوژی، گرم کن های محیطی ( متعادل سازی دمای محیط )، پیش گرمکن ها و سرد خانه ها است.

 • کولر گازی ۳۶۰۰۰ اجنرال اینورتر مدل ASGS36LFCA

  کولر گازی اسپلیت سرد اجنرال ۳۶۰۰۰ OGENERAL ASGS36LFCA

  گاز خنک کننده R410a

  رده انرژی +++A

  کمپرسور روتاری T3

  توان ۳۶۰۰۰BTU
  موتور T3
  کارکرد HOT&COOL
  گاز مبرد R410a
  برد DC INVERTER

  به دلیل نوسانات ارز قیمت ها متغیر می باشد

  برای دریافت قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید

  شماره های تماس برای مشاوره و خرید

  ۰۹۱۸۰۱۳۱۳۵۳

  ۰۹۱۸۵۱۹۹۰۶۵

  بررسی کولرگازی ۳۶۰۰۰ اجنرال اینورتر ASG-S30LFCA

  در سال‌های اخیر شرکت های زیادی اقدام به ساخت لوازم تهویه هوا و کولرگازی کرده اند که خیلی از این شرکت‌ها به موفقیت مطلوب دست نیافتند.

  در حال حاضر کولر گازی ها به وسایل ضروری جهت سرمایش و گرمایش خانه‌ها تبدیل شده اند و برای سپری کردن فصول گرم به خصوص تابستان ضروری هستند.

  کولرگازی‌ها دارای انواع مختلفی از جمله اسپیلت کولرها دو تکه، داکت سقفی، کولرگازی های پنجره ای ( دیواری ) و ایستاده است که هرکدام بسته به ناحیه آب و هوایی و شرکت سازنده دارای موتور های با کارکردهای متفاون از جمله T1 ، T3 هستند.

  شرکت اجنرال یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه تولید لوازم تهویه و سرمایشی است.

  کولرگازی ۳۶۰۰۰ اجنرال اینورتر ASGS30LFCA مدل ۲۰۱۸ یکی از بهترین تولیدات شرکت اجنرال است که این کولرگازی دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

  خرید کولر گازی ۳۶۰۰۰ اجنرال اینورتر مدل ۲۰۱۸ به نسبت مدل قبلی خود یعنی ۲۰۱۷ بهبود یافته و ارتقاء داده شده است.

  از نظر مصرف انرژی یک کولرگازی واقعا کم مصرف است و دارای برد دی سی اینورتر است که مصرف انرژی کولرگازی اینورتر ۳۶۰۰۰ اجنرال را بهینه می کند و پایین می آورد.

  در گاز کولر گازی اجنرال ۳۶۰۰۰ مدل ۲۰۱۸ از گاز مبرد R410a استفاده شده است که گازی بسیار سبک تر و سالم تر است و قدرت سرماسازی کولر را افزایش داده است.

  کولرگازی اجنرال اینورتر ASG-S36LFCA مدل ۲۰۱۸ دارای دو حالت کارکرد سرمایشی و گرمایشی است و می توانید در هر چهار فصل از آن استفاده کنید و در فصول گرم از حالت سرمایشی و در فصول سرد از حالت گرمایشی آن استفاده کنید.

  صرفه جویی در مصرف برق تا ۷۳% در کولر گازی های ۲۰۱۸

  واحدهای DC Inverter دارای یک درایو متغیر فرکانس هستند که شامل یک اینورتر الکتریکی که همان برد اینورتر می باشد قابل تنظیم برای کنترل سرعت موتور الکتریکی است که به معنی کمپرسور و خروجی خنک کننده حرارت است.

  صرفه جویی در انرژی تا ۷۳٪ بزرگترین مزیت اینورتر این است که انرژی را ذخیره می کند.

  در مقایسه با AC معمولی، در کاهش هزینه های برق تا ۵۰ درصد کمک می کند.

  برای صرفه جویی در انرژی از یک کمپرسور متغیر سرعت استفاده می کند که ۱۳% و ۱۰% ذخیره انرژی بستگی به حالت خواب و گاز خنک کننده کولر گازی دیواری می باشد.

  کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن کولر گازی نداشته باشد.

  این عمل باعث می شود که کولر گازی ۳۶۰۰۰ اجنرال کم مصرف برق کمتری نسبت به کولر گازی های دیگر موجود باشد.

  در جدید ترین مدل کولر گازی اجنرال ۲۰۱۸ برد اینورتر برق مصرفی را تا ۷۳% کاهش داده که به این نوع کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++ می گویند.