المنت میله ای یو شکل چیست

المنت میله ای U شکل تقریبا برای انواع ادوات گرمایشی و حرارتی مورد مصرف قرار می گیرند؛ این المنت ها به آسانی شکل می گیرند و بالاترین مقاومت الکتریکی و مکانیکی در جنس خود را دارند. چنانچه چه المنت های میله ای کاربرد های گسترده و شناخته شده ای دارند و از دیدن فنی بسیار کارآمد هستند، با این حال برای بسیاری از پروژه ها گونه حل های جدید و ابتکاری آورانه ای به بود آمده است.

معادل جمع و جور المنت حرارتی لوله ای مزایای بسیاری دارد. المنت های حرارتی لوله ای را می توان در هر اندازه ای پیدایش که این مورد امکان نصب آسان و کاربردی را فراهم می آورد. اندازه ی سزاوار سرزنش آنها همچنین باعث می شود به آسانی نظافت، حراست یا جایگزینی شوند. توان جایگزینی آسان این المنت ها علت می شود که در رخساره خرابی، مدت زمان طولانی تولید متوقف نمی شود.

المنت میله ای U شکل همچنین می توانند تک استعمال درون گرم کردن مایعات، با غوطه کردن آن تو مایعات بسان آب، روغن، محلول ها و مشروع ها و مواد ذوب شده باشد که روکش لوله استیل مقیاس شده منصب های پشته را بهتر تاب می کند؛ از دیگر انواع مقاوم این المنت ها می توان برای هوا های رسوبی، خورنده و اسیدی به کار سرما. المنت های میله ای همچنین برای انتقال گرما و حرارت بوسیله هوا و مدفوع استفاده دارند.
المنت های میله ای با توجه بوسیله کاربرد
حد جمع و جور عناصر گرمایش لوله ای مزایای بسیاری دارد. حد های کوچکتر و سفارشی آنها امکان گمارش آسان را مجهز می آورد. پیمانه آنها نیز باعث می شود آنها پاکدامن ، حراست خواه جایگزینی آنها آسان شود. اقتدار حذف و جایگزینی آسان این عناصر به این معنی است که مدت زمان تولید مجبور حلق مدت کامل ایستا شود.

المنت حرارتی میله ای در دشواری مختلف و اندازه های مورد نیاز برای مصارف طولانی مدت و بادوام مدل سازی شده اند و برای هر برنامه ای بوسیله شکل بهینه در کمیت و تنظیم تک نیاز تو کارخانه ساخته می شوند.خم شدن میله ها بوسیله شعاع سلیقه تو قطر های متنوع با به وجود آوردن فرم متناسب با کارکرد پروژه، انگیزه عملکرد بهتر المنت میله ای می شود


از دیگر مزایای المنت میله ای نوع U لباس می نبوغ به زمان عملکرد کوتاه تر، مصرف بهترین انرژی با توجه به عملکرد، بی نیازی از انتقال جریان همرفتی، ایمنی بالا، هزینه پایین المنت ها با توجه بوسیله عمر طولانی و کارکرد بالای آنها، نصب و حذف و خواه جایگزینی آسان المنت های میله ای، رفعت بودن سرعت تبادل گرمایی، انتقال گرمایی طولانی نمدار نسبت به تابش گرما.
کاربرد المنت الکتریکی گرمایی میله ای
قدرت بالا در مقایسه با پیمانه کوچک المنت
انتقال زننده حرارتی ، اقتدار دقیق کنترل منصب حرارت بالا، کارکرد حرارتی کامل
المنت های حرارتی میله ای سازگاری بالایی با انواع دستور کار های کاربردی دارد، مثلا انواع المنت ها بخاطر موارد ضد انفجاری یا مصرف های عادی و با توجه بوسیله نیاز به نصب عمودی یا افقی.
سنخ المنت های میله ای سنخ U با توجه به استعمال آن در پوشش فولاد _ ریختگی _ تیتانیوم و مس است که با توجه بوسیله محل جایگذاری شده المنت ساخته می شود.
درون داخل لوله ی المنت های میله ای، سیمی از نوع کروم نیکل با مقاومت رفعت به صورت فنر پیچ شده قرار می دهند و آن سیم را بوسیله وسیله خاک اکسید منیزیم عایق می کنند تا هیچ سیاق اتصالی بوسیله لوله روکش شده نداشته باشد.
هر چه کشش سیم فنر شده کوتاه تیز باشد گرم تر می شود ولی داخل مقابل عمر و دوام آن کاهش می یابد و هر چه کشش سیم فنر شده بلندتر باشد نسبت بوسیله نوع کوتاهترش کمینه گرم می شود ولی داخل مقابل عمر و ابدیت آن بیشتر می شود.
دو روال المنت میله ای U لباس با دو پیچ سفت شده است، پیچ ها از جنس و خواصی هستند که بوسیله هیچ عنوان گرم نمی شوند، به همین دلیل به نقطه یگانگی خم ها نقطه ی سرد گفته می شود.
با یگانگی برق بوسیله دو سر المنت، سیم کروم نیکل در مقابل کارمایه الکتریکی مقاومت کرده و انرژی الکتریکی را در خود نگه میدارد، بدین نظم انرژی الکتریکی بوسیله انرژی گرمایی تحول می شود و سیم گرم شده سپس این گرما به خاک عایق بندی سیم نقل مکان می شود و المنت شروع بوسیله گرم شدن می کند.
کنترل کامل اتوماتیک وار المنت های میله ای از طریق طراحی مدار المنت، به قرار می توانید درجه حرارت انتقالی، فشار، جریان و سایر پارامترهای کنترلی را خودکار تنظیم و کنترل کنید.
هم چنین این المنت ها از جنس مواد الکتریکی مخصوصی مخلوق شده اند که همراه با طراحی وعده برق دوام فوقانی محسوس می کنند، المنت های لوله ای با محافظت چندگانه، باعث می شوند پناه و عمر آنها بسیار تکثیر یابد.
المنت میله ای U لباس بی پیرایه در اندازه های متنوع و استعداد های متفاوت و همینطور قابلیت انعطاف پذیری به اشکال مختلف از المنت های پر مصرف داخل صنایع و مصارف خانگی است.
المنت حرارتی لوله ای ترکی، ایتالیایی، اسپانیایی و ایرانی بوسیله خاطر شکل پذیری راحت و ایمنی بالا و مقرون به صرفه بودن پر مصرف ترین المنت های الکتریکی گرمایی موجود در بازار هستند.
موارد استفاده این سنخ المنت اکثر اوقات خرمن های مایعات داغ، خشک کن ها، کارخانه ها، متاع شوهردار الکتریکی گرمایشی ( آب پز پز و فر )، شیشه سازی، هیتر برقی سوله ها، شرکت ها،  تازگی دهی بوسیله مواد شیمیایی، نانو تکنولوژی، گرم کن های محیطی ( متعادل سازی دمای محیط )، پیش گرمکن ها و سرد خانه ها است.

 

Add a comment